Cormoran Seacor Blue Power Pilk, 100-250g, 2 parts, Jigging rod 2,1 m / 100 – 250g
36,45$
Quick Overview
Jigging rod with fast tip action, which is beneficial at classic jigging.
Features
Additional information
| Brand | CORMORAN |
|---|---|
| Delivery Time | AT: 1-2 working days remaining EU: 3-4 working days |
| Warranty | 2 years warranty |
| Rod Length | 2.10m / 6.89ft |
| Length In Meter | 2.10 |
| Castingweight In G / Oz | 100-250g / 3.53-8.82oz |
| Parts/Sections | 2 |
| No Of Guides | 6 |
| Transport Length In Cm / Ft | 110cm / 3.61ft |
| Leadtime To Ship: | in 2-3 days |
| Net Weight (Kg) | 0.260 |







Reviews
There are no reviews yet.